Internetowy sklepik

Ukazała się nowa wersja programu PHPMyCart, służącego do zarządzania internetowym sklepem. Aplikacja działa w oparciu o intuicyjny interfejs, dostępny z poziomu przeglądarki internetowej.

PHPMyCart posiada zaawansowane opcje zarówno jeśli chodzi o zarządzanie produktami dostępnymi na stronie, jak i zamówieniami. Umożliwia m.in. stworzenie strony głównej w oparciu o szablony (posiada także wbudowany edytor szablonów), zarządzanie nielimitowaną ilością produktów i kategorii, wysyłką e-maili, tworzenie list nowości i listy zakupów, tworzenie statystyk i raportów inwentaryzacyjnych. Zawiera także wsparcie dla różnych metod dostarczania towaru i różnych form opłaty.

Co najważniejsze, dzięki intuicyjnemu panelowi administracyjnemu, do stworzenia i prowadzenia własnego e-biznesu nie są potrzebne żadne umiejętności programistyczne.

W najnowszej wersji PHPMyCart - 1.3 - dodano m.in. menadżera subskrybentów, dzięki któremu ułatwione jest dodawanie, edytowanie i kasowanie z listy zarejestrowanych klientów. Bazę sybskrybentów można również sortować oraz przeszukiwać według wybranych kryteriów.

Więcej informacji

http://phpmycart.com